ZAPRASZAMY PSY W KAŻDYM WIEKU I KAŻDEJ WIELKOŚCI

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Drogi Uczestniku zajęć w Centrum Szkolenia i Terapii Psów „4 Łapki” w związku ze zmianami w zakresie ochrony prywatności przedstawiamy cele i zasady na jakich przetwarzamy Twoje dane osobowe.
Administratorem Twoich danych osobowych jest w Centrum Szkolenia i Terapii Psów „4 Łapki” Anna Jastrzębska
Podane dane osobowe są przetwarzane w celu komunikacji związanej z Twoim udziałem w zajęciach. Przetwarzanie takie jest niezbędne dla wykonania umowy, jaką zawierasz z Centrum Szkolenia i Terapii Psów „4 Łapki”, w celach analitycznych i statystycznych – podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Centrum Szkolenia i Terapii Psów „4 Łapki” (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) polegający na doskonaleniu i rozwoju,  w celu ewentualnego ustalenia     i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi.
Podanie przez Ciebie  danych jak Twoje imię, nr telefonu, imię Twojego psa i adres e-mail jest dobrowolne.
Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w środowisku informatycznym.
Będziesz otrzymywać na podany numer telefonu wyłącznie informacje związane z Twoim udziałem w Zajęciach.
Twoje dane osobowe będą przechowywane przez czas uczestnictwa w  Zajęciach.
Po zakończeniu uczestnictwa, Centrum Szkolenia i Terapii Psów „4 Łapki” będzie przechowywać Twoje dane w niezbędnym zakresie do czasu przedawnienia roszczeń.
Twoje dane osobowe  nie będą  ujawniane Podwykonawcom.
W związku z przetwarzaniem  Twoich danych przysługuje Ci szereg uprawnień:
  • możesz uzyskać informację o tym w jaki sposób i w jakim zakresie przetwarzamy Twoje dane oraz dodatkowo kopię Twoich danych osobowych.
  • możesz zażądać przekazania Twoich danych, które nam dostarczyłeś, wybranemu przez siebie administratorowi.
Jeśli uważasz, że przetwarzanie przez nas Twoich danych narusza Twoje prawa powiedz nam o tym.  Możesz wysłać wiadomość na adrs e-mal: czterylapki@op.pl  zadzwonić: 501173147 lub napisać: Centrum Szkolenia i Terapii Psów „4 Łapki”, Kochanowskiego 9, 43-316 Bieklsko-Biała.
Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (do 25 maja 2018 r. nazywanego Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych).